O nás
2014 :: ARPOL s.r.o.   ::   peter.dobos@arpol.sk   ::   mobil: 0948 691 162 
Spoločnosť ARPOL s.r.o. pôsobí na finančnom trhu na základe oprávnenia Národnej banky Slovenska pod číslom 172516 a vykonáva finančné sprostredkovanie v pozícii podriadeného finančného agenta na základe zmluvy o finančnom sprostredkovaní v zmysle §9 zákona č. 186/2009 Z.z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve so samostatným finančným agentom spoločnosťou Finportal, a.s. Špecializuje sa na  finančné plánovanie osobných a rodinných financií. Hlavnou činnosťou je tvorba finančných plánov, finančný audit, finančná optimalizácia a sprostredkovanie vhodného finančného riešenia.

Najväčšou devízou spoločnosti ARPOL je starostlivosť o svojich klientov a proklientské zameranie. Pristupujeme k vašim financiám zodpovedne s cieľom stať sa vašim spoľahlivým partnerom, ktorému záleží na vašom spokojnom živote dnes i v budúcnosti.

Snažíme sa pre vás svet financií čo najviac zjednodušiť a dať vám možnosť vyznať sa v širokej ponuke riešení finančných otázok. Práve transparentnosť a otvorený prístup patria medzi hodnoty ARPOL, vďaka ktorým sa dokáže prispôsobiť individuálnym požiadavkám klientov.

Kladieme dôraz na kvalitu práce, vzdelanie a odbornosť našich spolupracovníkov, ktorú zabezpečujeme neustálym vzdelávaním a centralizovanou kontrolou. Spoločnosť nesie priamu zodpovednosť za činnosť svojich spolupracovníkov, ktorí sú od začiatku spolupráce vedení k zodpovednosti za služby poskytované svojim klientom.